zamknij OFERTA NA SEZON 2024 - rezerwuj już dziś

OFERTA NA SEZON 2024 - rezerwuj już dziś

Najpiękniejsze miejsce dla miłośników narciarstwa. Rezerwuj wczasy dla całej rodziny. Włochy 2024

Telefon:

+48 787710416
Formularz kontaktowy

O nas

IMG_5076.JPG

Jesteśmy grupą przyjaciół dla których sport stanowi bardzo ważny element rozwoju osobistego. Działamy z pasją zaszczepiając radość z uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

Sport traktujemy jako specyficzny rodzaj edukacji, ścieżkę życia, która zawsze pozwala odkryć potencjał jaki w sobie masz.

Od wielu lat dzielimy się naszą pasją z tymi, którzy chcą powierzyć nam swój czas, swoje dzieci. Poza regularnymi treningami, do czego namawiamy, proponujemy zorganizowaną formę nabywania i doskonalenia umiejętności. Podczas kilkudniowych wyjazdów oferujemy program nauczania dla dorosłych i dla dzieci. Zindywidualizowany program realizowany jest w małych grupach na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy zdecydowaną poprawę techniki sportowej, być może pierwsze w życiu emocje wynikające z  udziału w zawodach sportowych, dumę i radość płynącą z sukcesów własnych i bliskich. Zapewniamy bogaty program i najlepszą kadrę. Oferujemy coś co już na zawsze z Tobą pozostanie.

Chcąc się rozwijać jako grupa profesjonalnych instruktorów narciarstwa, zdecydowaliśmy się od sezony 2022/2023 na podjęcie współpracy z wiodącym w Polsce zimowym tour operatorem, firmą WYGODA TRAVEL, która organizujemy wyjazdy narciarskie, zapewniając kompleksową obsługę. Dzięki tej współpracy mamy dostęp do najlepszych stacji narciarskich, doświadczony zespół do obsługi klienta oraz ubezpieczenie „bezpieczne rezerwacje”. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę miłośników narciarstwa alpejskiego. W nadchodzącym sezonie będziemy prowadzić lekcje w renomowanej stacji narciarskiej Val di Sole/Pejo.

Piotr Marek

Instruktor narciarski PZN

Bogata w sukcesy kariera sportowa, kilka tytułów mistrzostw Polski, start na Igrzyskach w Nagano i Salt Lake City w konkurencjach alpejskich.

Zobacz więcej

Marek Mazurek

Instruktor narciarstwa

Doświadczony instruktor narciarstwa alpejskiego, instruktor wspinaczki górskiej, instruktor technik linowych. Posiada wieloletnie doświadczenie wspinaczkowe latem i zimą. Ma za sobą wyprawy w Alpy - Monte Rosa, Maternhorn oraz kilkudniowe przejścia graniowe na skiturach.

Łukasz Makos

Instruktor narciarstwa PZN

Absolwent AWF we Wrocławiu, kierunek wychowanie fizyczne. Instruktor snowboardu, narciarstwa alpejskiego i kitesuingu z wieloletnią praktyką. Miłośnik sportów i pasjonat muzyki.

Zobacz więcej

Michał Małka

Instruktor narciarstwa

Mam na imię Michał, od dziecka miałem zacięcie do sportu. Już we wczesnym wieku zacząłem uprawiać dyscypliny drużynowe jak piłka nożna i koszykówka, w międzyczasie dopełniając to nartami oraz tenisem. Jestem absolwentem krakowskiej AGH, na kierunku telekomunikacja, na co dzień pracując jako architekt systemów w obszarze bezpieczeństwa danych. Narty są dla mnie dużą odskocznią od całorocznego kieratu, dobrze czuje się pracując na stoku zarówno z dorosłymi jak i dziećmi i młodzieżą. Po pracy lubię posłuchać jazzu, interesuję się architekturą oraz sztuką. Swoje codzienne życie dzielę między Warszawę a roztoczańską wieś Paary.

Dionizy Pietroń

Instruktor narciarstwa

Uczę jazdy na nartach od wielu lat. Nie dla Blac Rock ani Vanguard. Tylko dla siebie i dla Was. To wybór. A komfort wyboru to znamię wolności. Zapraszam na wspólne jej kosztowanie w pogoni za doskonałym skrętem narciarskim.

Krzysztof Rozmiarek

Instruktor narciarstwa

Oliwia Jędrusiak

Pedagog

Oliwia to niezastąpiona towarzyszka najmłodszych adeptów narciarstwa. Jej doświadczenie pedagogiczne i ogromne serce dla dzieci sprawia, że twoje skarby będą zaopiekowanie i z radością będą Cię widać po nartach.

Wojtek Banko

Instruktor narciarstwa

Doświadczony instruktor narciarstwa, dusza towarzystwa.

PARTNERZY