zamknij OFERTA NA SEZON 2023 będzie dostępna od maja

OFERTA NA SEZON 2023 będzie dostępna od maja

Telefon:

+48 787710416
Formularz kontaktowy

Referencje

Opinie o naszej firmie

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z wykorzystaniem opinii/komentarza na potrzeby treści zamieszczanych w serwisie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Piotr Franczak (pi****@**.**)

Witam wszystkich.
Serdecznie polecam wyjazd na narty z TENISKI, świetna organizacja, zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik... ...instruktorzy to WIRTUŁOZI z pasją zakochani w tym co robią. Byłem z całą rodzinką i grupą przyjaciół już cztery razy i zawsze naprawdę wszyscy byli w pełni usatysfakcjonowani, wiec gorąco polecam.
Piotr Franczak

Jarek Oleszczuk (ja****@**.**)

Witajcie Narciarze!
Po raz kolejny będziemy spędzać urlop całą rodziną na nartach we Włoszech z Piotrkiem Markiem. Nigdy nas nie zawiódł! Hotele są zawsze przy samiutkim wyciągu, treningi niesamowite! W życiu nie pomyślałbym, że potrafię robić takie rzeczy na stoku :-)
Dzieciaki Go uwielbiają ! A wieczorami..., ale tu to juz chyba się za bardzo rozpędziłem. Co się dzieje wieczorami to musicie sami sprawdzić :-) Polecam.
Jarek Oleszczuk

Iza i Darek Maciejewscy (iz****@**.**)

Jeśli na narty to tylko z Teniski!
My mieliśmy to szczęście przypadkiem spotkać Piotra na stokach we Włoszech. Od tamtej pory jeździmy tylko na wyjazdy zorganizowane przez Piotra i jego ekipę. Oferty te to doskonale zorganizowane wyjazdy na narty. Ich zaletą jest łączenie aktywnego wypoczynku z korzyścią nauki, doskonalenia jazdy na nartach. Szkolenia prowadzone są perfekcyjnie! Piotr = profesjonalizm, energia, ale o tym trzeba się samemu przekonać! Nas już zaraził!
Iza i Darek Maciejewscy

Jacek z rodzinką (ja****@**.**)

Szanowni Państwo,
Chciałbym niniejszym zarekomendować Wam Piotrka Marka, wyjazdy z nim i jego ekipą na narty. Będzie to mój i mojej rodziny czwarty wyjazd z Piotrkiem. Na trzech poprzednich było rewelacyjnie. Po pierwsze, wszystkie moje dziewczyny (żona i córki 13 i 8 lat) zrobiły ogromne postępy narciarskie, młodsza mimo że mając 4 lata stawiała pierwsze kroki na nartach to załapała bakcyla dopiero po treningach z Piotrkiem – nie wiem jak on to robi, ale po trzech treningach z nim dziecko zjeżdżało z większości stoków a frajdę miała taką, że nie może się już doczekać kolejnego wyjazdu. Po drugie, świetna organizacja, nie musieliśmy np. w ogóle martwić się o dzieci. Codziennie o ustalonej godzinie oddawaliśmy dzieciaki pod opiekę trenerów, później około 13.00 obiad (wszystkie grupy zjeżdżały do jednej restauracji) a ok.15.00 – 16.00 w zależności od sił i chęci poszczególnych narciarzy odbieraliśmy dzieciaki, dzięki temu my-rodzice mieliśmy pełną swobodę: gdzie, z kim i jak jeździmy. Kolejna rzecz dla nas ważna to wybór hoteli. Hotele, w których do tej pory byliśmy (w tym roku ma być tak samo) znajdowały się niedaleko wyciągów, dzięki temu nie traciliśmy czasu na dojazdy a każdy kto miał dosyć wrażeń narciarskich danego dnia mógł w każdej chwili zejść ze stoku i wrócić do hotelu. No i oczywiście pogoda, słońce …. ale to już chyba nie zależy od Piotrka :-)
Pozdrawiam

Gosia i Piotr (pi****@**.**)

Świetnie się bawiliśmy, super atmosfera! Umiemy jeździć na jednej narcie. Pod okiem instruktora skorygowaliśmy błędy i zakochaliśmy się po raz kolejny w śnieżnym szaleństwie - nartach!
Gosia i Piotr

Maria Świeża (ma****@**.**)

Najlepsi na świecie
po prostu naj!!!
Maria Świeża

Radek Multan (ra****@**.**)

Dziękujemy !!!
Piotrze, Mirku oraz cała ekipo Teniski

W imieniu swoim i pewnie wszystkich pozostałych członków naszej paczki jeszcze raz dziękujemy Wam za pełne zaangażowanie i staranną organizację naszego aktywnego wypoczynku na Słowacji.

Postępy narciarskie zarówno u dzieci jak i dorosłych, znakomita atmosfera, jednomyślny entuzjazm w naszej zróżnicowanej grupie - można się od Was uczyć nie tylko jazdy na krawędziach ale i prowadzenia biznesu :-)

Jeszcze raz dziękujemy !!!

Radek Multan

Iza, Darek i Szymon (id****@**.**)

Dziękujemy za kolejny sezon!
Po raz kolejny (nawet już nie wiem który) spędziliśmy ferie z ekipą Teniski na Słowacji. Bardzo Wam dziękujemy za ten czas, było cudownie!
Nasz syn również świetnie spędził ten czas, frajda połączona z nauką na stoku no a po południu biegł na zabawę z Ciocią Gosią.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!!!
Iza, Darek i Szymon

PARTNERZY